trusty logo blacktrusty logo
להשוואת מחירים
651 0

למה כדאי לרכוש פוליסת ביטוח בריאות

רכישת ביטוח בריאות היא האופציה הטובה ביותר להתמודדות עם קטסטרופות רפואיות שונות ולא צפויות. מכיוון שקופות החולים הממלכתיות משתתפות רק בחלק מההוצאות, מי שחולה בפתאומיות עלול לגלות מהר מאוד שהו

רונית פז
מאת:רונית פזכתבת מגזין טראסטי ביטוח

פורסם: 02.06.2019 18:56
ביטוח בריאות – מה זה כולל?

במקרה של מחלה קשה, תאונה פתאומית, או צורך בניתוח דחוף כלשהוא, כל אחד מאתנו מקווה לקבל את הטיפול הרפואי הטוב והמקצועי ביותר, עם הרופאים הכי טובים, ובבית החולים המקצועי ביותר. קופות החולים הממלכתיות לא יכולות לעמוד בכל התשלומים וההוצאות הכרוכות בטיפול שוטף של המבוטחים שלה, ובעיקר לא כשמדובר על מחלות נדירות וקשות, הכוללות לעיתים צורך בשימוש בתרופות יקרות מאוד, שכלל לא מכוסות בסל התרופות, ועלותם יכולה להגיע למעל ל-10,000 שקלים בחודש. מרבית האנשים לא יוכלו לממן את ההוצאות הכספיות הכרוכות בכל הטיפולים הבריאותיים האלו, מה שעלול לגרום למצוקה רצינית במקרה של מחלה קשה.

למי משתלם לרכוש ביטוח בריאות?

ביטוח בריאות פרטי יכול להשתלם לכל אחד, בכל גיל – לאו דווקא בגילאים מבוגרים ולעת זקנה. אנשים רבים נוטים לחשוב שמחלות קשות תוקפות בעיקר אנשים מבוגרים, אך המצב במציאות הוא שונה לחלוטין. מחלות קשות ומצבים בריאותיים שונים עלולים להופיע בכל רגע. השאלה העיקרית שכל אחד צריך לשאול את עצמו היא ״האם אני ומשפחתי יכולים להתמודד עם מצב זה מבחינה כלכלית״? מכיוון שלרבים מאתנו אין את האמצעים הדרושים כדי לעמוד בהוצאות אלה, השאלה הגדולה יותר היא, באיזה שלב של החיים מומלץ לעשות את הביטוח עצמו, מכיוון שככל שמתבגרים העלויות הן בהתאם גם גבוהות יותר, עקב הסיכון לחברות הביטוח. לכל מי שלא מעוניין להמר ולקחת סיכונים מיותרים מבחינה בריאותית וכלכלית, ורוצה להיות בטוח שבמקרה חירום יימצא לו פתרון רפואי וגם יכולת לשלוט על הדרך בה הוא רוצה להיות מטופל – מומלץ שיעשה את הביטוח כמה שיותר מוקדם.

יתרונות עיקריים בביטוח בריאות

רכישת ביטוח בריאות היא האופציה הטובה ביותר כרגע למקרים לא צפויים, מגנה על המבוטחים ויכולה לסייע להם משמעותית. מעבר לניתוחים, השתלות, ותשלום על תרופות יקרות, ביטוח בריאות מסייע גם בכל מה שקשור להוצאות שגרתיות של בדיקות שונות וביטוחים אמבולטוריים. למי שרוכש ביטוח בריאות פרטי יש יתרונות ברורים לעומת מי שמבוטח אך ורק דרך קופות החולים. בנוסף, אחת הסיבות העיקריות בגללה אנשים בוחרים בביטוח בריאות היא זמני ההמתנה הארוכים להשתלות וניתוחים מצילי חיים, שיכולים לקחת חודשים רבים. הוצאות כספיות אלה עלולות להגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש ויכולים גם להצטבר למיליוני שקלים עם השנים (תרופות, השתלות, ניתוחים בחו״ל ועוד).

איך לבחור את הביטוח הטוב עבורי?

התחרות על לב המבוטחים היא גדולה, וכל החברות מציעות מחירים אטרקטיביים והצעות דומות. לכן הבחירה היא בהחלט לא פשוטה, לכן כל מי שמעוניין לרכוש ביטוח צריך לנקוט במספר צעדים:

• לברר מהם הצרכים הבריאותיים שחשובים – באיזה רמה תרצו להיות מטופלים בשעת הצורך?

• השוואה בין הפוליסות המוצעות על ידי חברות הביטוח השונות, כולל סכומי הפיצויים שיתקבלו.

• בירור על רמת השירות של כל חברה – האם יש לה מוניטין טוב, האם כספי הפיצויים משולמים בזמן? האם ניתן להשיג נציג טלפוני במהירות? – נקודות אלה יהיו קריטיות ברגע האמת ולכן כדאי לבדוק אותם מבעוד מועד על מנת למנוע עוגמת נפש.

זקוקים לעזרה בחיפוש אחר ההצעה המשתלמת ביותר? אנחנו ב- Trusty מתמחים בהשוואת מחירי ביטוח בריאות ונשמח לסייע לכם למצוא את ההצעה המתאימה ביותר עבורכם.

האם המאמר עזר לך?
0עזר מאוד
0די עזר
0לא כל כך
0כלל לא עזר
הוסף תגובה חדשה
מעוניינים לקבל הצעה ביטוח בריאות?
צור קשר
אנא הזן את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם

אנשים חכמים משווים הצעות ביטוח

משווים וחוסכים
בביטוח הקיים

כבר משלמים על ביטוח קיים?
בדיקה קצרה בהר הביטוח תגלה לכם כמה אתם יכולים לחסוך
בעלויות הביטוח שלכם

כדי לשמור על הפרטיות שלך,
ישלח אליך קוד אימות אישי

תאריך הנפקת תעודת הזהות

תאריך הנפקת תעודת הזהות מופיע בתעודת הזהות כפי שמסומן בתמונה זו:
צילום של תעודת זהות
שימו לב!

אם מספר תעודת הזהות הוא של קטין (שעדיין לא הונפקה עבורו תעודת זהות), יש למלא ביום, בחודש ובשנה "נתון חסר". המידע המשמש לזיהוי מתעדכן מול מרשם האוכלוסין אחת לחודש. אם הונפקה עבורכם לאחרונה תעודת זהות חדשה, יכול להיות שתאריך ההנפקה טרם עודכן במערכת. במקרה כזה, הזינו את תאריך הנפקת תעודת הזהות הישנה, ואם אינכם יודעים אותו, נסו שנית במועד מאוחר יותר.