trusty logo black trusty logo
Beta
להשוואת מחירים
זוג רופאים משווים ביטוח בריאות
ביטוח שיאפשר לכם לבחור את הרופאים הטובים ביותר

השוואת ביטוח בריאות

כמה פרטים אישיים, ותוכלו לקבל את ההצעה הטובה ביותר:

מבוטח או מבוטחת ?

תאריך הלידה שלך

המצב הבריאותי שלך?

כיסויים שברצונך לכלול

לקבלת הצעות

ביטוח בריאות

לא משנה כמה נשקיע בשמירה על בריאותנו, בסופו של דבר אנחנו לא באמת יכולים לצפות את בריאותנו בעוד 10, 20, 30 שנה ואפילו לא מחר בבוקר. כשמדובר בבריאות שלנו ושל הקרובים והיקרים לנו ביותר, אנחנו רוצים להבטיח את הטיפול הטוב ביותר שיודעת מערכת הרפואה המודרנית לספק לנו, וזאת סיבה מספיק טובה לערוך ביטוח בריאות. מהו ביטוח בריאות? מהם הכיסויים שהוא מספק? למה צריך ביטוח בריאות? על שאלות אלו ועוד במדריך הבא.

מהו ביטוח בריאות?

ביטוח בריאות הוא ביטוח שמיועד להעניק את המימון הנדרש לטיפולים רפואיים במקרה של מחלה, פציעה או כל בעיה בריאותית אחרת. כל אזרח ישראלי נהנה מביטוח בריאות, הלוא הוא הביטוח הממלכתי הכולל סל של שירותי רפואה בסיסיים. מעבר לכך קיים ביטוח שב"ן (שירותי בריאות נוספים), המסופק על ידי קופות החולים השונות, ומעניק למבוטחים בו שירותי בריאות נוספים מעבר לסל הבסיס (למשל טיפולי שיניים, טיפול פסיכולוגי, סיעוד וכן הלאה). לבסוף, ישנו ביטוח הבריאות הפרטי, המעניק את הכיסוי הרחב ביותר לאירועי בריאות שאינם מכוסים בביטוח הממלכתי או בשב"ן.

האם יש סוגים שונים של ביטוח חיים?

ככלל, קיימים שלושה סוגים שונים של פוליסות ביטוח חיים: • פוליסת ריסק – פוליסה המבטחת מפני מקרה מוות בלבד ללא מרכיב חיסכון. עם מותו של המבוטח, מקבלים המוטבים את הפיצוי הכספי הקבוע בפוליסה. • פוליסת חיסכון – פוליסה המשמשת לחיסכון בלבד. במקרה של מוות או נכות, מקבל המבוטח או המוטבים שלו את הסכום שנחסך בפוליסה עד למועד הנכות או המוות. • פוליסה מעורבת – פוליסה הכוללת גם את מרכיב הריסק וגם את מרכיב החיסכון, ומבטחת מפני שלושת הסיכונים: מוות, נכות וזיקנה.

מהם הכיסויים הנכללים בביטוח בריאות פרטי?

הפרמיה על ביטוח בריאות נקבעת ממכלול של פרמטרים, הכוללים את מצבו הבריאות, מינו וגילו של המבוטח מחד, ואת כלל הכיסויים שאותם הוא מעוניין לכלול בפוליסה מאידך. כמו כן, על פי החוק החדש, יכולות חברות הביטוח לעדכן את הפרמיה אחת לשנתיים, בהתאם לשינויים בנתוני המבוטח, לרבות גיל, היסטוריית תביעות ושינויים בתמונת סיכוני הבריאות שלו.

כיצד נקבעת הפרמיה על ביטוח בריאות פרטי?

הפרמיה על ביטוח בריאות נקבעת ממכלול של פרמטרים, הכוללים את מצבו הבריאות, מינו וגילו של המבוטח מחד, ואת כלל הכיסויים שאותם הוא מעוניין לכלול בפוליסה מאידך. כמו כן, על פי החוק החדש, יכולות חברות הביטוח לעדכן את הפרמיה אחת לשנתיים, בהתאם לשינויים בנתוני המבוטח, לרבות גיל, היסטוריית תביעות ושינויים בתמונת סיכוני הבריאות שלו.

מתי נכון לעשות ביטוח בריאות?

מצב בריאותנו הופך לנושא יותר ויותר מרכזי ככל שאנו מתבגרים, אך ביטוח בכלל הוא מוצר שנועד בדיוק למצבים שאותם איננו יכולים לצפות, והידרדרות במצב הבריאות יכולה להתרחש בכל גיל. כמו כן, ביטוח הבריאות כולל בתוכו שורה של כיסויים, שבהם ניתן לעשות שימוש ויכולים להוסיף המון ערך גם בגילאים צעירים, לרבות בגילאי ילדות. בנוסף לכך, בעת עריכת ביטוח בריאות, על המבוטח למלא שאלון רפואי המשקף את מצב בריאותו נכון לרגע עריכת הביטוח. ככל שהמצב הבריאותי רע יותר, כך יכולה חברת הביטוח לייקר את הפרמיה על הביטוח ובמקרים מסוימים אף לסרב לבקשת המבוטח לערוך את הביטוח מלכתחילה. ככל שנקדים ונעשה את ביטוח הבריאות, כך נעניק לעצמנו ראש יותר שקט וכך נבטיח את תנאי הביטוח הטובים ביותר עבורנו.

האם ביטוח בריאות חל החל מיום עריכת הביטוח?

לביטוח בריאות ישנה תקופת אכשרה, קרי התקופה שבין יום עריכת הביטוח ועד היום שהחל ממנו יהיה זכאי המבוטח לתגמולי הביטוח בקרות אירוע ביטוחי. המבוטח לא יהיה זכאי לתגמולי ביטוח בגין אירועים ביטוחיים שהתרחשו במהלך תקופת האכשרה. תקופת אכשרה זו עומדת כיום על 3 חודשים, ובמקרה של הריון ולידה על 12 חודשים.

כיצד ניתנים התגמולים במסגרת ביטוח בריאות?

תגמולי ביטוח בגין ביטוח בריאות ניתנים בשתי צורות עיקריות. פעם אחת, יכולה חברת הביטוח לממן מראש את הטיפול, ואפילו לארגן את כל ההליך הפרוצדוראלי הנדרש לביצוע, ופעם שניה יכולה החברה להשתתף בעלויות הטיפול בדיעבד לאחר הוכחת תשלום מצד המבוטח. תנאים אלה נכללים בפוליסה, בדרך כלל בצורה אחידה בין חברות הביטוח, ולרוב באות חברות הביטוח לקראת המבוטח.

הצעה לביטוח בריאות

1
2
3
2
3
3

סיכום ההזמנת ביטוח

תודה על פנייתך!

פרטים אישיים
פרטי פוליסה
אישור הזמנה

בחרת לרכוש ביטוח מסוכנות:

הביטוח יתבצע באמצעות חברת:

להמשך - הזן פרטי מבוטח ראשישם פרטי: *

שם משפחה: *

תעודת זהות: *דוא"ל: *

עיר מגורים: *

דוא"ל: *

פירוט הפרמיה

תשלום חודשי (בשנה הראשונה)

סה"כ לכל התקופה

פרטים לפוליסה

מצב משפחתי: *

מספר ילדים: *

מקצוע: *


משקל: *

גובה: *

קופת חולים: *
מצב תעסוקתי: *

עיר מגורים: *

רחוב: *

מספר בית: *

*קופת חולים
  • מכבי
  • כללית
  • מאוחדת
  • לאומית

*מצב משפחתי
  • רווק/ה
  • נשוי/ה

תודה רבה,

הזמנת הביטוח שלך הועברה להמשך טיפול והפקה באמצעות סוכן.

פרטי הסוכן

הסוכן:
טלפון:
דוא”ל:
דף סוכן:

מידע חשוב!

התשלום בגין הפרמיה לביטוח ייגבה רק לאחר הפקת הפוליסה בפועל מול סוכן הביטוח ולאחר אימות פרטים אישיים ואישור חברת הביטוח.

סוכן ביטוח מטעם יחזור אליך בהקדם למספר הטלפון שהזנת.

פרטי הביטוח שהוזנו ישלחו אליך למייל.

אנחנו מעריכים את בחירתך בטראסטי ונשמח להיפגש גם בביטוח הבא.

בברכה,
צוות טראסטי

בחרת לרכוש ביטוח מסוכנות:

הביטוח יתבצע באמצעות חברת:

פירטי ההצעה לביטוחמין:

גיל:

מצב בריאות כללי:

ניתוחים:

השתלות:

תרופות:

פירוט הפרמיה


צור קשר
אנא הזן את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם

הצטרפות לרשימת הדיוור
אנשים חכמים משווים הצעות ביטוח

איתור ביטוחים כפולים ומיותרים מול כל חברות הביטוח
קבל/י דוח ברור מהר הביטוח של תיק הביטוח, איזה כיסוי ביטוחי קיים, המחיר שאתם משלמים בכל חודש עבורם, באיזה חברת ביטוח נמצאת הפוליסה, והכי חשוב האם הם מתאמים לצרכים שלכם כיום וכיצד ניתן לשפר ולחסוך מאות ולעיתים אלפי שקלים על מה שאתם משלמים.

לצורך אבטחה אנא הזן את המספר הטלפון הנייד שלך על מנת
שנוכל לאמת כי הבקשה לקבלת המידע נעשית באמצעותך
אנשים חכמים משווים הצעות ביטוח

אימות מספר טלפון

ברגעים אלה נשלח אליך קוד למכשיר הנייד שלך, אנא הזן את הקוד לאימות.

לצפיה בפרטים

תאריך הנפקת תעודת הזהות

תאריך הנפקת תעודת הזהות מופיע בתעודת הזהות כפי שמסומן בתמונה זו:

אם מספר תעודת הזהות הוא של קטין (שעדיין לא הונפקה עבורו תעודת זהות), יש למלא ביום, בחודש ובשנה "נתון חסר". המידע המשמש לזיהוי מתעדכן מול מרשם האוכלוסין אחת לחודש. אם הונפקה עבורכם לאחרונה תעודת זהות חדשה, יכול להיות שתאריך ההנפקה טרם עודכן במערכת. במקרה כזה, הזינו את תאריך הנפקת תעודת הזהות הישנה, ואם אינכם יודעים אותו, נסו שנית במועד מאוחר יותר.

אימות מספר טלפון

ברגעים אלה נשלח אליך קוד למכשיר הנייד שלך, אנא הזן את הקוד לאימות.