trusty logo black trusty logo
Beta
להשוואת מחירים
זוג צעיר משווה ביטוח דירה
עומדים לקראת רכישת דירה? מזל טוב ובשעה טובה!

ביטוח חיים למשכנתא

כמה פרטים אישיים, ותוכלו לקבל את ההצעה הטובה ביותר:

מספר המבוטחים

הפרטים האישיים שלך

פרטי מבוטח מספר 2

פרטי המשכנתא

לקבלת הצעות

אוי... לא נמצאו הצעות למה שחיפשתם


אנא בידקו את הפרטים בטופס, האם הכל נכון?לא מסתדר?

נשמח לעזור : כתבו לנו


ביטוח משכנתא

בניגוד לאמונה הרווחת, ביטוח משכנתא הוא הדבר הנכון לעשות לא רק עבור הבנק, אלא גם עבור הלווה עצמו. מה כולל ביטוח משכנתא? מדוע הבנק מחייב אותנו לרכוש פוליסת ביטוח משכנתא? מדוע זה נכון גם לנו? האם מדובר גם בסוג של חיסכון? כל השאלות וכל התשובות במדריך הבא.

מהו ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא הוא ביטוח חיים מסוג ריסק, ללא מרכיב חיסכון, שהמוטב בפוליסה (הגורם שזכאי לתגמולי הביטוח) הוא לא המבוטח עצמו או קרובי משפחתו, אלא הבנק המלווה. כמו כן, ביטוח משכנתא כולל ביטוח מבנה עבור הדירה הממושכנת.

מדוע ביטוח משכנתא נכון גם ללווה עצמו?

כאשר הבנק מעניק לכם הלוואת משכנתא, הוא לוקח על עצמו סיכון ומטרתו היא למזער את הסיכון למינימום האפשרי. ביטוח משכנתא מאפשר לו למזער את הסיכון בשתי צורות מרכזיות: • במקרה של פטירת הלווה, במקום להיכנס להליכים משפטיים מול יורשיו החוקיים שימשיכו את החזר המשכנתא במקומו, הבנק פשוט מקבל את יתרת החוב בהלוואה מחברת הביטוח • מאחר והדירה היא הבטוחה החשובה ביותר שעומדת לרשות הבנק בהלוואה, ביטוח מבנה הנכלל בביטוח משכנתא, מבטיח כי הנכס ישמור על ערכו גם במקרה של שריפה, הצתה, רעידת אדמה או אפילו נזק לתשתיות המבנה או כל נזק אחר שעלול לפגוע בערכו

מהם הכיסויים הנכללים בביטוח בריאות פרטי?

ביטוח משכנתא נכנס לפעולה כאמור, במקרה של פטירת הלווה לפני תום החזר ההלוואה. במקרה כזה, מחויבים יורשיו החוקיים של הלווה להחזיר את יתרת החוב במקומו. במקום "להפיל" על הילדים את המעמסה של החזר המשכנתא, בנוסף לקושי הרגשי שיחוו בעקבות פטירת יקירם, ביטוח משכנתא מסיר מהם את האחריות ומחזיר לבנק את כל יתרת החוב. בנוסף לכך, ביטוח משכנתא מעניק ללווה ראש שקט גם בכל הקשור לביטוח הנכס – בכל מקרה של שריפה, הצפה, רעידת אדמה, נזק לצנרת או לקירות המבנה, יכול הלווה להשתמש בביטוח המבנה לביצוע כל התיקונים הנדרשים בנכס.

כיצד נקבעת הפרמיה על ביטוח בריאות פרטי?

הפרמיה על ביטוח בריאות נקבעת ממכלול של פרמטרים, הכוללים את מצבו הבריאות, מינו וגילו של המבוטח מחד, ואת כלל הכיסויים שאותם הוא מעוניין לכלול בפוליסה מאידך. כמו כן, על פי החוק החדש, יכולות חברות הביטוח לעדכן את הפרמיה אחת לשנתיים, בהתאם לשינויים בנתוני המבוטח, לרבות גיל, היסטוריית תביעות ושינויים בתמונת סיכוני הבריאות שלו.

האם חייבים לעשות ביטוח משכנתא והאם חייבים לעשות אותו בבנק?

ביטוח משכנתא הוא ביטוח חובה, ומהווה תנאי של הבנק לצורך אישור המשכנתא. את הביטוח אין כל חובה לערוך דרך הבנק, וניתן לבחור כל חברת ביטוח על פי תנאי ועלות הפוליסה, ובלבד שהביטוח עונה על דרישות הבנק.

האם עלות הביטוח נותרת זהה לאורך כל תקופת ההחזר?

עלות פוליסת ביטוח משכנתא נקבעת על פי שני פרמטרים מרכזיים, הכוללים את גילו של המבוטח מחד ואת יתרת החזר ההלוואה מאידך. ככל שעוברות השנים, הלווה הולך ומתבגר מה שמעלה את עלות הפוליסה, אך גם יתרת ההלוואה הולכת וקטנה מה שמוריד את עלות הפוליסה. שינויים אלה אינם מקבילים ואינם מקזזים זה את זה בצורה מדויקת. את סכום ההחזר המדויק לאורך תקופת ההחזר תוכלו לבחון בלוח הסילוקין של הפוליסה והמשכנתא.

האם כל אחד יכול לעשות ביטוח משכנתא?

ככלל התשובה היא כן, למעט מספר חריגים ששני המרכזיים שבהם הוא גיל ומצב בריאותי. במרבית המקרים, חברות הביטוח לא תבטחנה אנשים מעל גיל 65, ולכן גם הבנקים אינם מאפשרים בדרך כלל לאנשים בגילאים אלה ליטול הלוואת משכנתא. כמו כן, חברות הביטוח עלולות לסרב לערוך פוליסת ביטוח משכנתא ללווים בעלי סיכון בריאותי מהותי. במקרה זה, יבחן הבנק את המקרה לגופו, ובהתאם לכך הוא עשוי לבקש סוג אחר של ביטוח חיים או תאונות, או לסרב לבקשת ההלוואה בכלל.

מהם תנאי הפוליסה המחויבים על ידי הבנק?

מבחינת הבנק המלווה ישנן 3 דרישות בהן צריכה לעמוד הפוליסה שרוכש הלווה מחברת הביטוח: • הפוליסה חייבת לכסות את סכום יתרת ההלוואה להחזר, בכל עת • שם המוטב בפוליסה יהיה הבנק, והבנק בלבד, כך שבכל אירוע ביטוחי, הבנק הוא שיהיה זכאי לקבל את כספי הביטוח, ולא המבוטח עצמו • התחייבות של חברת הביטוח על הודעה לבנק 30 יום מראש, במקרה של ביטול הפוליסה מכל סיבה שהיא

הצעה לביטוח חיים למשכנתא

1
2
3
2
3
3

סיכום ההזמנת ביטוח

תודה על פנייתך!

פרטים אישיים
פרטי פוליסה
אישור הזמנה

בחרת לרכוש ביטוח מסוכנות:

הביטוח יתבצע באמצעות חברת:

להמשך - הזן פרטי מבוטח ראשישם פרטי: *

שם משפחה: *

תעודת זהות: *דוא"ל: *

עיר מגורים: *

דוא"ל: *

פירוט הפרמיה

תשלום חודשי (בשנה הראשונה)

סה"כ לכל התקופה

פרטים לפוליסה

מצב משפחתי: *

מספר ילדים: *

מקצוע: *


משקל: *

גובה: *

קופת חולים: *
מצב תעסוקתי: *

עיר מגורים: *

רחוב: *

מספר בית: *

*קופת חולים
  • מכבי
  • כללית
  • מאוחדת
  • לאומית

*מצב משפחתי
  • רווק/ה
  • נשוי/ה

תודה רבה,

הזמנת הביטוח שלך הועברה להמשך טיפול והפקה באמצעות סוכן.

פרטי הסוכן

הסוכן:
טלפון:
דוא”ל:
דף סוכן:

מידע חשוב!

התשלום בגין הפרמיה לביטוח ייגבה רק לאחר הפקת הפוליסה בפועל מול סוכן הביטוח ולאחר אימות פרטים אישיים ואישור חברת הביטוח.

סוכן ביטוח מטעם יחזור אליך בהקדם למספר הטלפון שהזנת.

פרטי הביטוח שהוזנו ישלחו אליך למייל.

אנחנו מעריכים את בחירתך בטראסטי ונשמח להיפגש גם בביטוח הבא.

בברכה,
צוות טראסטי

בחרת לרכוש ביטוח מסוכנות:

הביטוח יתבצע באמצעות חברת:

פירטי ההצעה לביטוח


פירוט הפרמיה


צור קשר
אנא הזן את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם

הצטרפות לרשימת הדיוור
אנשים חכמים משווים הצעות ביטוח

איתור ביטוחים כפולים ומיותרים מול כל חברות הביטוח
קבל/י דוח ברור מהר הביטוח של תיק הביטוח, איזה כיסוי ביטוחי קיים, המחיר שאתם משלמים בכל חודש עבורם, באיזה חברת ביטוח נמצאת הפוליסה, והכי חשוב האם הם מתאמים לצרכים שלכם כיום וכיצד ניתן לשפר ולחסוך מאות ולעיתים אלפי שקלים על מה שאתם משלמים.

לצורך אבטחה אנא הזן את המספר הטלפון הנייד שלך על מנת
שנוכל לאמת כי הבקשה לקבלת המידע נעשית באמצעותך
אנשים חכמים משווים הצעות ביטוח

אימות מספר טלפון

ברגעים אלה נשלח אליך קוד למכשיר הנייד שלך, אנא הזן את הקוד לאימות.

לצפיה בפרטים

תאריך הנפקת תעודת הזהות

תאריך הנפקת תעודת הזהות מופיע בתעודת הזהות כפי שמסומן בתמונה זו:

אם מספר תעודת הזהות הוא של קטין (שעדיין לא הונפקה עבורו תעודת זהות), יש למלא ביום, בחודש ובשנה "נתון חסר". המידע המשמש לזיהוי מתעדכן מול מרשם האוכלוסין אחת לחודש. אם הונפקה עבורכם לאחרונה תעודת זהות חדשה, יכול להיות שתאריך ההנפקה טרם עודכן במערכת. במקרה כזה, הזינו את תאריך הנפקת תעודת הזהות הישנה, ואם אינכם יודעים אותו, נסו שנית במועד מאוחר יותר.

אימות מספר טלפון

ברגעים אלה נשלח אליך קוד למכשיר הנייד שלך, אנא הזן את הקוד לאימות.