trusty logo
trusty logo

מגזין הביטוח של טראסטי

פה תקבלו מידע על כל סוגי הביטוחים השונים, השוואות מחירים בביטוח, וכל ההדרכים לחיסכון במחירי הביטוח שלכם

2554 1

ביטוח עושים עם איש מקצוע

איך לבחור סוכן ביטוח

רונן הירשמן
מאת: רונן הירשמן https://trusty.co.il/

פורסם: 21.09.2018 11:38

השוק מציע כיום מגוון עצום של ביטוחים וגם אפשרויות שונות של פוליסות, המספקות מענה לצרכים שונים. בחירת הביטוח עצמו, חשוב שתתבצע בעזרתו של סוכן מקצועי אובייקטיבי ומיומן, שיוכל לסייע במציאת והתאמת הפוליסה המושלמת למבוטח, זו שתציע לו את המענה הנדרש לו בעת הצורך ותכיל את כל הכיסויים הנדרשים.

מבולבלים מההיצע הרב ואינכם יודעים באיזה סוכן ביטוח לבחור? הנה כמה פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון כשאתם בוחנים מספר סוכנים שונים:

התמחות בתחום

בין אם מדובר בביטוח משכנתא, בביטוח רכב, בביטוח נסיעות או בכל ביטוח אחר, מומלץ לפנות לסוכן ביטוח המתמחה בתחום הרלוונטי. כדאי לבדוק כבר בשיחת הטלפון הראשונה מול הסוכן באילו תחומים הוא מתמחה, והאם הוא מכיר את תחום הביטוח הרלוונטי עבורכם. כך תדעו באופן ודאי שהכתובת שפניתם אליה תעמוד לרשותכם ברגע האמת ותדע לעזור לכם לבחור מתוך המגוון העצום. סוכן ביטוח המתמחה בתחום מסוים יכיר לעומק את כלל הביטוחים האפשריים הרלוונטיים לתחום זה, לרבות הכיסויים השונים המוצעים בכל ביטוח.

ותק ומוניטין וכמובן המלצות 


מתלבטים לאיזה סוכן ביטוח לפנות? פרמטר נוסף שגם אותו כדאי לכם לבדוק הוא המוניטין של הסוכן והוותק שלו. סוכן ביטוח עם מוניטין וותק של שנים הוא סוכן ביטוח בעל ידע רב, סוכן מנוסה שמכיר היטב את הענף, את החידושים ואת השינויים שחלו בו לאורך השנים. סוכן ביטוח כזה מציע שירות ברמה גבוהה, זמין ללקוחותיו ויכול לסייע להם בכל בעיה (מטבע הדברים, אם לא היה כזה, סביר שלא היה שורד בתחום שנים רבות כל כך...).

המחיר והעלויות הנלוות


נכון, כולנו רוצים לחסוך בהוצאות וכמה שיותר, אבל לעיתים דווקא הזול עולה בסופו של דבר ביוקר. לכן, כשמחפשים סוכן ביטוח מומלץ שלא להתמקד אך ורק בעלות המוצרים – פוליסות הביטוח שהוא מוכר – אלא לקחת בחשבון פרמטרים נוספים. במרבית המקרים, מוצרי ביטוח זולים מאד אינם כוללים כיסויים חשובים, בעוד שהיקרים מספקים מענה נרחב ונכון הרבה יותר. יחד עם זאת, סוכן ביטוח מיומן ומקצועי יכול לבחון עבור לקוחותיו מספר רב יותר של אפשרויות ולמצוא את זו העונה לצרכים הנקודתיים של הלקוח מצד אחד, ובמקביל גם מתאימה לתקציב שברשותו.

רושם ראשוני


אתם בוודאי כבר יודעים שאין כמו רושם ראשוני. המשפט הזה תקף לגבי כל סיטואציה בחיים, לרבות המפגש עם סוכן הביטוח. אם אתם מתלבטים האם, או עד כמה, סוכן הביטוח שהמליצו לכם עליו אכן מתאים לכם, תאמו אתו פגישת הכרות מקדימה (פגישה איננה מחייבת אף אחד מהצדדים). בקשו במהלך השיחה לקבל ממנו פרטים עליו, על המוצרים שהוא מציע וגם על התחום באופן כללי, וכך תוכלו להתרשם ממנו וממידת המקצועיות שלו. תוכלו לבחון גם את יכולתו להבין לעומק את הצרכים שלכם, להקשיב לכם, לגלות אמפתיה ולהפגין מקצועיות וגם ידע.


האם המאמר עזר לך?
1עזר מאוד
1די עזר
3לא כל כך
0כלל לא עזר
צור קשר
אנא הזן את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם

אנשים חכמים משווים הצעות ביטוח

משווים וחוסכים
בביטוח הקיים

כבר משלמים על ביטוח קיים?
בדיקה קצרה בהר הביטוח תגלה לכם כמה אתם יכולים לחסוך
בעלויות הביטוח שלכם

כדי לשמור על הפרטיות שלך,
ישלח אליך קוד אימות אישי

תאריך הנפקת תעודת הזהות

תאריך הנפקת תעודת הזהות מופיע בתעודת הזהות כפי שמסומן בתמונה זו:
צילום של תעודת זהות
שימו לב!

אם מספר תעודת הזהות הוא של קטין (שעדיין לא הונפקה עבורו תעודת זהות), יש למלא ביום, בחודש ובשנה "נתון חסר". המידע המשמש לזיהוי מתעדכן מול מרשם האוכלוסין אחת לחודש. אם הונפקה עבורכם לאחרונה תעודת זהות חדשה, יכול להיות שתאריך ההנפקה טרם עודכן במערכת. במקרה כזה, הזינו את תאריך הנפקת תעודת הזהות הישנה, ואם אינכם יודעים אותו, נסו שנית במועד מאוחר יותר.