trusty logo
trusty logo

טראסטי. ככה משווים היום ביטוח

בואו להיות שותפים !

תוכנית שותפים מבית Trusty.co.il – הגיע הזמן לייצר הכנסה נוספת

תכנית שותפים – למה זה טוב?

אנחנו בטראסטי  מאמינים ביכולותיה של מערכת השוואת ביטוח שלנו, ומאמינים שהשיווק היעיל ביותר ייעשה בידי מי שמאמין במערכת כמונו – מי שמשתמש בה ונהנה מיכולותיה ויתרונותיה.

מי מתאים להיות שותף?

תכנית השותפים מתאימה במיוחד לעוסקים בתחום השיווק והפיתוח באינטרנט: יועצי שיווק, מובילי דעת קהל, בוני אתרים, מפתחי תוכנה, מקדמי אתרים, יזמי אינטרנט, למיטיבים לשמור על קשרים חברתיים, לבעלי יכולות שיווק ולכל מי שרוצה להרוויח על הדרך.

אבל לא רק, גם כל מי שכבר התנסה והשווה מחירי ביטוח או השתמש במערכת התראת מחירי ביטוח שלנו  ונהנה מיתרונות של מערכת חדשנית.

איך פועלת תכנית השותפים?

תוכנית השותפים מאפשרת לך להמליץ על המערכת, ולקבל תגמול בגין כל לקוח שנכנס לאתר וביצע השוואת מחירים בביטוח והמשיך בתהליך רכישה מול הצעה שבחר. כל שותף בעל חשבון במערכת מקבל קישור ייחודי, דרכו יוכל לצרף לקוחות נוספים ולזכות בתגמולים לאורך זמן .

שיווק שותפים (Affiliate Marketing) הוא שיטת שיווק שבה עסקים מאפשרים לגורמים חיצוניים (הנקראים שותפי שיווק)

להפנות אנשים שיכולים להתעניין במוצר או השירות של העסק. בתמורה, החברות משלמות עמלה על כל פעולה כמו רישום או קנייה מצד הלקוחות ששותפי השיווק הפנו.

איך אנחנו מתגמלים את השותפים שלנו?

ישנם מספר מרכיבים שהופכים את תוכנית השותפים שלנו לאחת מתוכניות השותפים המשתלמות ביותר בישראל.

• שיטת התגמול: בניגוד לרוב החברות בשוק המתגמלות את המשווקים השותפים על קנייה שביצע הלקוח בפועל, אנחנו מתגמלים את המשווקים השותפים על לקוח שסיים רישום גם אם הוא טרם הפך ללקוח משלם. שיטת החישוב הזאת נקראת PPL, כלומר תשלום פר נרשם (Pay Per Lead) או CPA כלומר תשלום לפי פעולה אחרונה שביצע הלקוח באתר (Cost Per Action).

מה זה אומר? בפועל התגמול שאתם מקבלים בשיטת התשלום לפי נרשם הוא פי כמה מאשר אם היינו עובדים בשיטת תשלום לפי לקוח, באותו סכום עמלה.

מי יכול להצטרף לתוכנית השותפים שלנו?

• כל מי שרוצה לייצר לעצמו הכנסה צדדית בעבודה מהבית, בזמן ובשעות שמתאימות לו (אפילו שעות בודדות בחודש), יכול להשתתף בתוכנית השותפים שלנו.

• חשוב לציין שאין דרישות מקדימות לידע כלשהו, גם אם לא יצא לכם להשתתף בתוכנית דומה בעבר,  אנחנו פה כדי לתמוך ולתת לכם את כל הפרטים שאתם צריכים.

• כן כדאי לקחת בחשבון שכמו בכל תשלום שאתם מקבלים מעסק כלשהו, אנחנו נבקש מכם לשלוח לנו חשבונית או קבלה על התשלומים שנעביר אליכם.

איך זה עובד?

• אתם שולחים לנו נרשמים בעזרת קישור (URL) שמזהה את מי שמגיע דרככם ומשייך אותו לחשבון שלכם. יש מגוון דרכים שתוכלו לשלוח אלינו מתעניינים, בהתאם לסוג הלקוחות שיש לכם והדרך שתעדיפו. אתם יכולים לשלוח את הקישור לרשימת התפוצה הקיימת של העסק שלכם או לחילופין לפרסם את הקישור בעמוד הפייסבוק האישי או העסקי שלכם.

אתם יכולים ליצור תוכן כמו צילום סרטון, לכתוב מאמר או לעשות שידור לייב בפייסבוק שיסביר את היתרונות של המערכת שלנו, בצירוף הקישור לרישום.

אתם גם יכולים לפרסם את הקישור במייל או אפילו לשלוח אותו בווטסצאפ לחברים ועמיתים שלכם.

לנו לא משנה מקור הנרשמים כל עוד מדובר בבעלי עסקים שאינם רשומים כבר למערכת.

איך מקבלים מאיתנו כסף?

• נשמע מעניין ואתם רוצים לדעת איך אתם תקבלו מאיתנו תשלום? פשוט מבקשים מאיתנו להעביר לכם לחשבון הבנק את ההכנסה שצברתם.

לייתר דיוק, לאחר שצברתם 200 ש"ח בחשבון השותפים, תוכלו לפנות אלינו על מנת לקבל תשלום עבור כל הנרשמים שהגיעו דרככם. אתם תוציאו לנו חשבונית עסקה על הסכום שנצבר ואנחנו נבצע העברה כספית לחשבון הבנק שלכם.

איך מתחילים?

• כדי להתחיל אתם נרשמים למערכת המעולה שלנו ולאחר ההרשמה באזור השותפים תוכלו לראות את הקישור הייחודי לכם. מדובר למעשה בכתובת אינטרנט עם קידוד שמזהה את החשבון שלכם.

אזור השותפים גם מאפשר לכם לעקוב אחרי כמות הביקורים וההרשמות המשויכות לחשבון שלכם, וכמובן להתעדכן בסכומים שצברתם עד כה. והכול מתעדכן בזמן אמת ושקוף .

כוכביות ודברים חשובים

תוכנית השותפים שלנו די פשוטה, אבל כן חשוב להבהיר כמה תנאים נוספים כדי לתאם צפיות:

• משווקים שותפים שיפנו באופן עקבי נרשמים שאינם לקוחות רלוונטיים ואמיתיים  – חשבון השותפים שלהם יבוטל.

• לקוח שנספר כלקוח רשום הוא לקוח טראסטי שאישר את כתובת המייל שלו וסיים את כל תהליך ההרשמה.

• לטראסטי יש אפשרות להשעות כל משתמש שעבר על כללי האתר או לסמן כרשום פיקטיבי במידה ויש חשד ואז לא יינתן כל תשלום

על רווחים ממשתמש זה. והמשווק 'ייקנס' ב 5 ש"ח.

• התשלום יבוצע רק מול חשבונית מס.

• לטראסטי יש אפשרות לפסול הרשמה של משתמש לא רלוונטי (לדוגמה משתמש בן 16).

• צבירת תשלום המינימלית עבורה ניתן לקבל תשלום הינה 200 ש"ח

טופס הצטרפות

צור קשר
אנא הזן את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם

אנשים חכמים משווים הצעות ביטוח

משווים וחוסכים
בביטוח הקיים

כבר משלמים על ביטוח קיים?
בדיקה קצרה בהר הביטוח תגלה לכם כמה אתם יכולים לחסוך
בעלויות הביטוח שלכם

כדי לשמור על הפרטיות שלך,
ישלח אליך קוד אימות אישי

תאריך הנפקת תעודת הזהות

תאריך הנפקת תעודת הזהות מופיע בתעודת הזהות כפי שמסומן בתמונה זו:
צילום של תעודת זהות
שימו לב!

אם מספר תעודת הזהות הוא של קטין (שעדיין לא הונפקה עבורו תעודת זהות), יש למלא ביום, בחודש ובשנה "נתון חסר". המידע המשמש לזיהוי מתעדכן מול מרשם האוכלוסין אחת לחודש. אם הונפקה עבורכם לאחרונה תעודת זהות חדשה, יכול להיות שתאריך ההנפקה טרם עודכן במערכת. במקרה כזה, הזינו את תאריך הנפקת תעודת הזהות הישנה, ואם אינכם יודעים אותו, נסו שנית במועד מאוחר יותר.