• עלינו
  • סוכנים
  • להשוואת מחירים


בקרוב
ביטוח רכב
בקרוב
ביטוח נסיעות

מגזין הביטוח של טראסטי

פה תקבלו מידע על כל סוגי הביטוחים השונים, השוואות מחירים בביטוח, וכל ההדרכים לחיסכון במחירי הביטוח שלכם

42
0

החיסכון האדיר הטמון בהשוואת מחירי ביטוח

כל מבוטח שמחזיק בפוליסת ביטוח חיים ושישכיל כמובן לבצע השוואת ביטוחי חיים, יוכל לחסוך לאורך תקופת הביטוח עשרות אלפי שקלים.

מאת: הדס לוי כתבת מגזין טראסטי ביטוח

פורסם: 08.07.2019 19:07

רוב הסיכויים שכבר יצא לכם להיחשף לפרסומות של חברות הביטוח, המתחייבות לספק את מחירי ביטוח הרכב הזולים ביותר בשוק. יתכן גם שכבר יצא לכם לבצע סקר שוק בעצמכם ושכבר התנסיתם לא אחת בהשוואה של מחירים או השוואת ביטוחים. המעניין הוא שרבים לא מודעים לכך כי לא רק חברות הביטוח שמספקות ביטוחי רכב נמצאות במלחמה. למעשה גם חברות ביטוח המספקות ביטוחים מסוגים אחרים ישמחו לעניין אתכם עם תכניות אטרקטיביות, שיתכן מאוד שימצאו חן בעיניכם יותר מהתכנית שאתם מחויבים לה כעת.

החשיבות של ביצוע השוואת מחיר ביטוח

תחום הביטוח הוא תחום דינמי ביותר. אחת למספר שנים מתרחשת רפורמה בעולם הביטוח בישראל, שטורפת את הקלפים ומביאה לעולם הזדמנויות חדשות למבוטחים. כך לדוגמה, בתחילת 2019 מדינת ישראל הפנימה בשעה טובה כי תוחלת החיים של הישראלי הממוצע התארכה משמעותית. כפועל יוצא מכך, הכריזה על הוזלה משמעותית במחירי ביטוח החיים, שצפויה להוביל לחיסכון כולל של כמיליארד וחצי שקלים למבוטחים בחמש השנים הקרובות. כל מבוטח שמחזיק בפוליסת ביטוח חיים ושישכיל כמובן לבצע השוואת ביטוחי חיים, יוכל לחסוך לאורך תקופת הביטוח עשרות אלפי שקלים.

אז איפה מתחילים?

באופן עקרוני ניתן כמובן ליצור קשר עם חברות ביטוח שונות, לבקש הצעות מחיר מסוכני ביטוח שונים וכן להתקשר למוקדי הביטוח הישירים השונים. אך מטבע הדברים מדובר בעבודה מסורבלת שתגזול מכם זמן יקר. כל זה מבלי להזכיר את האנרגיה והסבלנות שתצטרכו להצטייד בהן. ההשקעה העצומה הכרוכה בפרויקט של השוואת מחיר ביטוח, היא הסיבה המרכזית בגינה חלק ניכר מהמבוטחים כלל לא טורחים לחשוב אפילו על האפשרות להוזיל את מחיר הביטוח שלהם וממשיכים לשלם מחירים גבוהים. בדיוק כאן נכנס לתמונה האתר של TRUSTY, המהווה זירת ביטוח דיגיטלית, שבמסגרתה פועלים סוכני ביטוח רבים המתחרים זה עם זה על תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים. על מנת שתוכלו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות ומשתלמות מסוכני הביטוח הרבים הממתינים לפנייה שלכם דרך האתר, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להזין את הפרטים והמידע הדרושים באתר. האלגוריתם החכם של האתר יבצע תוך שניות אופטימיזציה של הנתונים הרלבנטיים אליכם באופן אישי ולאחר מכן יציע לכם את ההצעות המשתלמות ביותר עבורכם. בשלב הבא תוכלו להתרשם ממגוון ההצעות שהועברו לידיכם וכל שיישאר לכם לעשות זה רק לבחור את הסוכן המועדף, דרכו תוכלו לרכוש את הפוליסה המועדפת.

מה הם היתרונות של השוואת ביטוח דרך TRUSTY?

השימוש בטראסטי לצורך השוואת ביטוח ובכלל זה ביטוח חיים, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות וביטוח משכנתה, טומן בחובו אינספור יתרונות משמעותיים. היתרון הראשון בא לידי ביטוי בחיסכון המשמעותי בזמן ובאנרגיה. אך בנוסף חשוב להבין כי מדובר על חיסכון משמעותי בכסף. אם לא די בכך, נציין כי השימוש באתר טראסטי מהווה ערובה לשירות מעולה. זאת כיוון שהגולשים הרבים שכבר היום עושים שימוש באתר או שעשו בו שימוש בעבר, טורחים לדרג את סוכני הביטוח הפעילים בו. הודות לשיטת הדירוג הייחודית של טראסטי, באפשרותכם לקבל מידע בנוגע לאיכות השירות שמספקים סוכני הביטוח השונים ולבחור מראש אך ורק בסוכני ביטוח שניתן לסמוך עליהם. בתחום תחרותי שבו פעילים אינספור מוקדים המבצעים עבודה בינונית, שלא מחזיקים בניסיון רב ושלא רואים בהכרח את טובת הלקוח לנגד עיניהם, אין ספק כי מדובר בדרך הבטוחה ביותר לאתר סוכן ביטוח מומלץ, אמין, אחראי ומקצועי. בין היתר באתר טראסטי תוכלו לקרוא חוות דעת של גולשים, ללמוד על הניסיון של סוכני הביטוח השונים, להכיר את תחומי הפעילות הספציפיים שלהם, לברר פרטים חשובים על הוותק שלהם בכל תחום ועוד.

השורה התחתונה

שוק הביטוחים הפרטיים ידוע ככזה הסובל מפער מידע גדולים מאוד. כפועל יוצא מכך, ניתן לזהות פערים עצומים גם בהצעות המחיר שמספקות חברות הביטוח השונות, עבור פוליסות דומות ואפילו זהות. על ידי ביצוע סקר שוק מקיף ויסודי ובחינת הצעות מחיר שונות, ניתן ליהנות מחיסכון של מאות שקלים בשנה ושל עשרות אלפי שקלים לאורך תקופת הביטוח.

הדרך המשתלמת, המהירה, היעילה והבטוחה ביותר לעשות את כל זה ולאתר סוכני ביטוח אמינים שניתן לסמוך עליהם בעיניים עצומות, היא להשתמש בשירות החדשני של אתר TRUSTY ועל כך נאמר: "יפה שעה אחת קודם".

האם המאמר עזר לך?
0עזר מאוד
0די עזר
0לא כל כך
0כלל לא עזר
הוסף תגובה חדשה
תגובות הקוראים
מעוניינים לקבל הצעה ביטוח תאונות אישיות?
אזור מגורים
  • צפון
  • השרון
  • מרכז
  • ירושלים
  • שפלה
  • דרום
צור קשר
אנא הזן את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם