trusty logo
trusty logo

מגזין הביטוח של טראסטי

פה תקבלו מידע על כל סוגי הביטוחים השונים, השוואות מחירים בביטוח, וכל ההדרכים לחיסכון במחירי הביטוח שלכם

143 0

כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל ליום אחד?

טסים לחו"ל בקרוב? במסגרת ההכנות, כדאי לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות אשר תספק לכם מענה מקיף לצרכים שלכם. אך מה לגבי המחיר? כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל ליום אחד ומה משפיע על העלות? הנה מדריך מקיף ב

דני לוי
מאת: דני לוי כתב מערכת טראסטי

פורסם: 25.01.2024 15:31

כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל ליום אחד?

המחיר בעבור ביטוח נסיעות לחו"ל ליום אחד נע בדרך כלל בטווח המחירים שבין 1.8 דולר ל-2.70 דולר, כתלות בחברת הביטוח שדרכה תזמינו את הפוליסה. מחיר זה הוא מחיר בסיס ואינו כולל תוספות מיוחדות אשר עשויות לייקר את העלות בכמה דולרים נוספים ליום. שימו לב, המחירים עשויים להשתנות מעת לעת ולכן כדאי לבדוק זאת באופן סופי לפני ביצוע ההזמנה עצמה.

כיצד נקבע המחיר של ביטוח נסיעות לחו"ל?

כדאי לדעת כי המחיר של ביטוח נסיעות לחו"ל מושפע מאוד ממגוון רחב של משתנים. הנה כמה מהמרכזיים שבהם:

משך החופשה: ככל שהטיול או החופשה שלכם יתארכו, כך המחיר של פוליסת הביטוח מתייקר.

מצב רפואי: חולים במחלה כרונית? נוטלים תרופות מסוימות על בסיס קבוע? למצבכם הרפואי יש השפעה על המחיר של ביטוח הנסיעות.

גילו של המבוטח: אחד מהנתונים הראשונים שתצטרכו להזין בעת הזמנת פוליסה של ביטוח נסיעות הוא הגיל שלכם. חשוב לציין כי ברוב המקרים תצטרכו לשלם יותר במקרים בהם גילו של המבוטח הוא מעל 60 אך הדבר משתנה בין חברות הביטוח השונות.

יעד הנסיעה: לא הרבה יודעים אך במקרים רבים יעד הנסיעה שלכם ישפיע על המחיר של ביטוח הנסיעות. כך למשל, אם אתם מתכננים לטוס לחופשה או טיול בארה"ב, תצטרכו לשלם תוספת כלשהי על מחיר הבסיס.

הרחבות נדרשות: רוצים להוסיף הרחבה בעבור ציוד יקר ערך? מעוניינים להוסיף ביטוח לרכב שכור בחו"ל? כל תוספת כזו או אחרת אשר נגזרת מאופי הנסיעה שלכם, היעד שאליו תטוסו או הציוד שאתם מתכננים לקחת, מייקרת את העלויות.

איך לחסוך בביטוח נסיעות?

על מנת לחסוך בעלויות ולהוזיל את מחיר הפוליסה, תוכלו למשל לוותר על פריטים יקרי ערך. אם אין לכם צורך במחשב הנייד, המצלמה היקרה או אפילו בתכשיטים מסוימים ויקרים, תוכלו להשאיר אותם בבית ולהימנע מרכישת הרחבות בתשלום במטרה לבטח ציוד זה.

דרך נוספת להוזיל את המחיר של ביטוח הנסיעות היא על ידי חיפוש של הטבות ומבצעים. במקרים רבים, ניתן למצוא הטבות למנויים של סלקום, חברי ארגון המורים, מועדון חבר, לקוחות של בנקים שונים, מחזיקי כרטיסי אשראי של חברות שונות, חברי הסתדרות הרופאים ועוד.

פרט להנחות בשל השתייכות למועדוני הלקוחות, תוכלו גם למצוא מעת לעת מבצעים במועדים שונים לאורכה של השנה כמו תקופת הקיץ או במהלך החגים. רוצים לדעת האם יש מבצע? כדאי לשאול על כך את סוכן הביטוח במועד הזמנת הפוליסה או לחפש מידע ברחבי האינטרנט באופן עצמאי.

טכניקה נוספת שבעזרתה תוזילו ותחסכו במחיר של ביטוח הנסיעות היא בחירה נכונה וחכמה של שעות הטיסה. מה זה בדיוק אומר? נסביר: מאחר וביטוח נסיעות מתומחר לפי ימים, ייתכן שאתם משלמים גם על ימים שבהם לא בהכרח תהיו ביעד עצמו וזאת בשל טיסה אשר ממריאה בשעות הלילה של היום הקודם.

המשמעות מבחינה ביטוחית היא שתצטרכו לשלם על יום שלם, גם אם בפועל מדובר על טיסה שהתקיימה כמה דקות לפני השעה חצות. לכן, הקפידו לבחור טיסה בשעות הסדירות, במידה והדבר אכן מסתדר לכם עם לוח הזמנים של הטיול או החופשה.

למה חשוב לעשות השוואת מחירים לביטוח נסיעות לחו"ל?

פרט לכל הטכניקות שעליהן דיברנו עד כה, כדאי להכיר את השיטה הטובה והאפקטיבית ביותר מכולן. נהוג ואף מומלץ לעשות לפני הזמנת ביטוח נסיעות לחו"ל השוואת מחירים וזאת על מנת לבחון את החלופות בחברות הביטוח השונות בעבור אותה הפוליסה בדיוק.

כאשר עושים זאת, חשוב להשוות בין אותה הפוליסה בדיוק ולהוסיף את כל המשתנים הרלוונטיים, החל מתאריכי החופשה המדויקים, ההרחבות הנדרשות לכם, מידע על מצבו הרפואי של המבוטח וכדומה. חשוב לזכור שמכיוון שכל חברת ביטוח מתמחרת את הפוליסה שלה באופן שונה מבחינת ההרחבות, קבוצות הגיל וגם ההתייחסות למצבו הרפואי של המבוטח, תוכלו במקרים רבים לקבל מחירים משתלמים למדי ולהוזיל את המחיר בעשרות אחוזים בהשוואה לחלופות הקיימות.

איזה ביטוח נסיעות לחו"ל הכי זול?

קשה מאוד לענות על שאלה זו מאחר והמחיר של ביטוח הנסיעות נקבע על סמך מגוון רחב של פרמטרים. כתוצאה מכך, תוכלו למצוא בחברה מסוימת ביטוח נסיעות זול יותר לארה"ב ובחברת ביטוח אחרת ביטוח סקי או אקסטרים במחירים טובים יותר.

בשביל לייצר השוואה בין חברות הביטוח השונות, ניתן להיעזר במערכות מיוחדות הנמצאות באתרים שונים אך ניתן גם לעשות זאת באופן עצמאי על ידי בדיקה של העלויות של כל פוליסה. כמו כן, כדאי תמיד להתייעץ עם סוכן ביטוח ולשאול אותו כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל ליום אחד בכל אחת מהחברות שאיתן הוא עובד.

לסיכום, המחיר של ביטוח נסיעות ליום אחד משתנה בין חברות הביטוח השונות ולעיתים נוכל למצוא פערים משמעותיים במחיר, רק על ידי ביצוע בדיקה מהירה במסגרת השוואת מחירים. חשוב לזכור כי המחיר הוא אומנם פרמטר חשוב אך מה שחשוב אף יותר הוא להזמין את הפוליסה המתאימה לכם, כזאת אשר תספק מענה במקרה חירום כזה או אחר במהלך הטיול או החופשה שלכם.

המידע בכתבה נכתב בשיתוף עם צוות המומחים של אתר Gooday


האם המאמר עזר לך?
0עזר מאוד
0די עזר
0לא כל כך
0כלל לא עזר
צור קשר
אנא הזן את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם

אנשים חכמים משווים הצעות ביטוח

משווים וחוסכים
בביטוח הקיים

כבר משלמים על ביטוח קיים?
בדיקה קצרה בהר הביטוח תגלה לכם כמה אתם יכולים לחסוך
בעלויות הביטוח שלכם

כדי לשמור על הפרטיות שלך,
ישלח אליך קוד אימות אישי

תאריך הנפקת תעודת הזהות

תאריך הנפקת תעודת הזהות מופיע בתעודת הזהות כפי שמסומן בתמונה זו:
צילום של תעודת זהות
שימו לב!

אם מספר תעודת הזהות הוא של קטין (שעדיין לא הונפקה עבורו תעודת זהות), יש למלא ביום, בחודש ובשנה "נתון חסר". המידע המשמש לזיהוי מתעדכן מול מרשם האוכלוסין אחת לחודש. אם הונפקה עבורכם לאחרונה תעודת זהות חדשה, יכול להיות שתאריך ההנפקה טרם עודכן במערכת. במקרה כזה, הזינו את תאריך הנפקת תעודת הזהות הישנה, ואם אינכם יודעים אותו, נסו שנית במועד מאוחר יותר.