trusty logo black trusty logo
Beta
להשוואת מחירים

מגזין הביטוח של טראסטי

פה תקבלו מידע על כל סוגי הביטוחים השונים, השוואות מחירים בביטוח, וכל ההדרכים לחיסכון במחירי הביטוח שלכם

340
0

ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים

אקסטרים כמו אקסטרים, הוא מסוכן, וחושף את המטיילים להוצאות כספיות גבוהות במקרה של חלילה פציעה, ולכן טוב שיש ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים המאפשר להרפתקנים לטוס (כמעט) בראש שקט.

מאת: אורי להב כתב מגזין טראסטי ביטוח

פורסם: 08.04.2019 18:21

ביטוח נסיעות לחו"ל עבור ספורט אתגרי וחוויות אקסטרים  

יותר ויותר חובבי ספורט טסים מעבר לים כדי ליהנות מהריגוש הטמון בספורט אקסטרים. על פי הנורמה, ספורט זה נראה כמו תחביב מסוכן, שלא ברור למה רבים מתמכרים אליו, אבל נראה כי הפחד והפרפרים בבטן עושים את שלהם, וגורמים לאנשים ובעיקר לצעירים לדהור אליו בכל מחיר. אקסטרים כמו אקסטרים, הוא מסוכן, וחושף את המטיילים להוצאות כספיות גבוהות במקרה של חלילה פציעה, ולכן טוב שיש ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים המאפשר להרפתקנים לטוס (כמעט) בראש שקט.

קצת על ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל או אחד הביטוחים החיוניים, לא משנה אם מדובר על חופשת בטן-גב, נסיעה עסקית או הטיול הגדול של אחרי הצבא. כל חופשה יכולה להסתיים בהוצאות רפואיות גבוהות, בשל פציעה, נפילה או כאב פתאומי שדורש טיפול רפואי מהיר. נציין כי קבלת טיפול רפואי בחו"ל, כמו גם ימי אשפוז יכולים להגיע לאלפי שקלים, ולכן ביטוח נסיעות לחו"ל עונה בדיוק על צורך זה. במסגרת הביטוח תוכלו לקבל מימון כספי להוצאות רפואיות, שירותי הצלה וחילוץ ומגוון כיסויים נוספים.

אל תגידו "לי זה לא יקרה" - כל חופשה מחייבת ביטוח נסיעות נסיעות

לחו"ל למטרת ספורט אקסטרים נפוץ לרוב בגילאים צעירים, בעיקר בקרב חבר'ה שסיימו צבא וטסים לטיול הגדול. צעירים אלה לרוב 'חיים את החיים' מבלי להביט לאחור, הרי הם בתחילת חייהם ונוטים לומר 'לי זה לא יקרה'. אז כן חברים, כמה פעמים שמעתם על קמפיינים של גיוס המונים על מטייל צעיר שנפצע בטיול ומגייס תרומות למימון הוצאות רפואיות, וודאי לא מעט.

מה כלול במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים?

במידה והנכם שוקלים להשתתף בפעילות ספורט אתגרי או או סקי, החופשה מקבלת זווית אחרת, משום שספורט אקסטרים טומן בחובו סיכונים גבוהים יותר לפציעות למיניהן, החל ממקרים קלים יחסית של פציעות וטיפול רפואי במוסד הרפואי המקומי, ועד פציעות וסיטואציות מורכבות יותר הדורשות ימי אשפוז ארוכים, הטסת חירום לארץ, חילוץ והצלה בהרים. מבין ענפי הספורט המבוטחים בביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים ניתן למנות את הבאים: צלילה, צניחה חופשית, קפיצת בנג'י, נסיעת שטח באופנועים או בג'יפים, טיפוס בהרים, סנפלינג, רפטינג, סקי ועוד. מובן שיש צורך לרכוש כיסוי ייעודי, כאשר הפוליסה תכסה את המבוטח רק אם ביצוע את הפעילויות הללו לשם הנאה.

סוגי ביטוח והרחבות לספורט אקסטרים

כיום ניתן למצוא את ביטוחי נסיעות אקסטרים רק דרך חברות ביטוח או סוכנויות. הביטוח דרך קופות חולים וחברות האשראי הוא בסיסי בלבד ולרוב יכיל כיסוי נמוך, השתתפות עצמית גבוהה ולא יכסה פעילויות ספורט אתגרי. דרך חברות וסוכנויות ביטוח תוכלו לרכוש פוליסה בסיסית ועליה להוסיף כיסוי לספורט אתגרי לכל התקופה או לחלק ממנה (כדי לחסוך בעלויות). אופציה נוספת היא רכישת פוליסת תרמילאים הכוללת מגוון כיסויים ומאפשרת ביצוע פוליסה לתקופות ארוכות.

מעוניינים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים בהתאמה אישית? אנו בטראסטי משווים ביטוחים בין סוכני הביטוח ומציעים לכם את ההצעה המשתלמת ביותר.

האם המאמר עזר לך?
0עזר מאוד
0די עזר
0לא כל כך
0כלל לא עזר
הוסף תגובה חדשה
מעוניינים לקבל הצעה ביטוח נסיעות?
צור קשר
אנא הזן את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם

אנשים חכמים משווים הצעות ביטוח

איתור ביטוחים כפולים ומיותרים מול כל חברות הביטוח
קבל/י דוח ברור מהר הביטוח של תיק הביטוח, איזה כיסוי ביטוחי קיים, המחיר שאתם משלמים בכל חודש עבורם, באיזה חברת ביטוח נמצאת הפוליסה, והכי חשוב האם הם מתאמים לצרכים שלכם כיום וכיצד ניתן לשפר ולחסוך מאות ולעיתים אלפי שקלים על מה שאתם משלמים.

לצורך אבטחה אנא הזן את המספר הטלפון הנייד שלך על מנת
שנוכל לאמת כי הבקשה לקבלת המידע נעשית באמצעותך
טלפון נייד

תאריך הנפקת תעודת הזהות

תאריך הנפקת תעודת הזהות מופיע בתעודת הזהות כפי שמסומן בתמונה זו:

אם מספר תעודת הזהות הוא של קטין (שעדיין לא הונפקה עבורו תעודת זהות), יש למלא ביום, בחודש ובשנה "נתון חסר". המידע המשמש לזיהוי מתעדכן מול מרשם האוכלוסין אחת לחודש. אם הונפקה עבורכם לאחרונה תעודת זהות חדשה, יכול להיות שתאריך ההנפקה טרם עודכן במערכת. במקרה כזה, הזינו את תאריך הנפקת תעודת הזהות הישנה, ואם אינכם יודעים אותו, נסו שנית במועד מאוחר יותר.

לצפיה בפרטים