trusty logo blacktrusty logo
להשוואת מחירים
657 0

סקי או סנובורד-העיקר שתגלשו בטוח

חשוב לדעת: פוליסת ביטוח נסיעות רגילה אינה מכסה פציעות סקי. בכל מקרה של פגיעה גופנית, נסיבות האירוע הן הראשונות שנבדקות לצורך מימוש הפוליסה.

לירון גרין
מאת:לירון גריןכתבת מגזין טראסטי ביטוח

פורסם: 29.03.2019 00:16

ביטוח נסיעות - חופשת סקי

בגדי החורף ארוזים בקפידה, לא שכחתם כובע, צעיף ובגדים חמים חמים ובטח מלא אנרגיות לחופשת הסקי המרגשת שעוד כמה שעות מתחילה. אבל האם שכחתם משהו חשוב? כן, ביטוח נסיעות לחופשת סקי, שהיא חלק בלתי נפרד מארגון החופשה המהנה. חופשת סקי היא בהחלט אחת החופשות היוקרתיות והמהנות, רחוקה מאוד מחופשת בטן-גב המוכרת לנו מימי הקיץ הלוהטים, אך באותה נשימה היא גם שונה מבחינת סיכונים הטמונים בחוויה. הגלישה במדרונות התלולים והחלקים עלולה חלילה להסתיים בפגיעה, קלה או חמורה, ובהמשך גם בהוצאות כספיות גדולות מאוד. כדאי לזכור שהוצאות האשפוז במקרה של חלילה פגיעה עשויות להסתיים באלפי שקלים ליום אשפוז, ועל כן יש צורך להצטייד בביטוח נסיעות המכיל בתוכו כיסוי לספורט אתגרי וסקי.

האם ביטוח נסיעות לחו"ל רגיל יספק את חופשת הסקי שלנו? לא.

חשוב להבין שביטוח נסיעות לחו"ל אותו אנו רוכשים בחופשת בטן-גב ביוון או חופשת שופינג באירופה אינו מספק כיסוי ביטוחי לפגיעה שנגרמה במהלך גלישת סקי, או כל פעילות ספורטיבית המוגדרת כבעלת סיכון מסוים. כאן נכנס לתמונה ביטוח נסיעות לחו"ל המרכיב בתוכו ביטוח סקי המעניק כיסוי מיוחד לחובבי סקי.

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל לחופשת סקי?

ביטוח נסיעות לחופשת סקי הוא ביטוח נסיעות לחו"ל סטנדרטי שכולנו מכירים, אולם הוא מכיל הרחבה מיוחדת של כיסוי סקי. הכיסוי מיועד לבטח את היוצאים לחופשת סקי לפעילות זו והוא מכיל תוספות מגוונות הנחוצות להם כמו איתור וחילוץ, כיסוי לקבלת טיפול רפואי, כיסוי הוצאות אשפוז והטסה בהולה לארץ במקרה חירום. כמו כן, הביטוח מכסה מגוון רב של פגיעות שעלולות לקרות בחופשת סקי סטנדרטית כמו קבלת טיפול רפואי לכוויות קור, נקע או שבר שנגרמו במהלך גלישה הסקי ועד פגיעות חמורות יותר.

החשיבות של ביטוח סקי

מעבר לאי הנעימות במקרה של פגיעה קלה או חמורה, מדובר על הוצאות גבוהות מאוד שעשויות להגיע לאלפי שקלים ליום אשפוז בודד במדינה זרה. במידה ולא תרכשו ביטוח נסיעות לחו"ל המרכיב כיסוי לחופשת סקי יהיה עליכם לממן את ההוצאות מכספכם, דבר שיכול לפגוע קשות בחוויית הנסיעה. ביטוח שכזה עשוי לעלות כמה עשרות שקלים בודדים, תמורתם תוכלו להקטין את עוגמת הנפש ולהעניק לכם חופשה רגוע ובטוחה לכל המשפחה.

כיצד בוחרים פוליסה מתאימה?

כדי להתאים את ביטוח הסקי לצרכים הספציפיים שלכם, כדאי להתייעץ עם סוכן הביטוח על מנת שיתאים עבורכם את הפוליסה באופן אישי על פי אופי החופשה, אולם חשוב מאוד לייחס חשיבות לפרמטרים הבאים: בדקו את גבולות האחריות בכל אחד מהסעיפים של הכיסויים המוצעים בפוליסה כגון גודל הפיצוי במקרה של אשפוז, גובה ההשתתפות העצמית, הגבלה של ימי אשפוז, האם ההחזר בגין תרופות הוא מלא או חלקי, האם הביטוח מכסה הטסה רפואית לישראל או למדינות קרובות, האם קיים כיסוי לצד ג' וכ'ו. כמו כן, ניתן לרכוש כיסויים נוספים במסגרת הפוליסה כמו כיסוי לציוד סקי, שהרי מדובר בציוד יקר, ולכן כדאי לבטח אותו ובמקביל לבדוק מהו גובה הכיסוי הניתן ומהי ההשתתפות העצמית במקרה של גניבת הציוד.

מעוניינים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לחופשת סקי בהתאמה אישית? אנו בטראסטי משווים ביטוחים בין סוכני הביטוח ומציעים לכם את ההצעה המשתלמת ביותר.

האם המאמר עזר לך?
0עזר מאוד
0די עזר
0לא כל כך
0כלל לא עזר
הוסף תגובה חדשה
מעוניינים לקבל הצעה ביטוח נסיעות?
צור קשר
אנא הזן את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם

אנשים חכמים משווים הצעות ביטוח

משווים וחוסכים
בביטוח הקיים

כבר משלמים על ביטוח קיים?
בדיקה קצרה בהר הביטוח תגלה לכם כמה אתם יכולים לחסוך
בעלויות הביטוח שלכם

כדי לשמור על הפרטיות שלך,
ישלח אליך קוד אימות אישי

תאריך הנפקת תעודת הזהות

תאריך הנפקת תעודת הזהות מופיע בתעודת הזהות כפי שמסומן בתמונה זו:
צילום של תעודת זהות
שימו לב!

אם מספר תעודת הזהות הוא של קטין (שעדיין לא הונפקה עבורו תעודת זהות), יש למלא ביום, בחודש ובשנה "נתון חסר". המידע המשמש לזיהוי מתעדכן מול מרשם האוכלוסין אחת לחודש. אם הונפקה עבורכם לאחרונה תעודת זהות חדשה, יכול להיות שתאריך ההנפקה טרם עודכן במערכת. במקרה כזה, הזינו את תאריך הנפקת תעודת הזהות הישנה, ואם אינכם יודעים אותו, נסו שנית במועד מאוחר יותר.