trusty logo blacktrusty logo
להשוואת מחירים
785 0

ביטוח נסיעות לחו"ל – מאיפה להתחיל?

חוויית חו"ל – מי שלא טס, מפסיד את המיטב

נסים גיספן
מאת:נסים גיספןנסים גיספן ביטוח ופיננסים

פורסם: 11.02.2019 12:45

ביטוח נסיעות לחו"ל – מאיפה להתחיל?                                                                                                                             

 

חוויית חו"ל – מי שלא טס, מפסיד את המיטב

כמה כיף לטוס לחו"ל, ליהנות מתרבויות שונות, לצפות בנופים מרהיבים, להתרגש באווירה שונה. טיסה לחו"ל מאפשרת חופשה משמעותית עבור מי שסקרן לראות עולם ולהרגיש אותו מקרוב. חלק מההכנות לחופשה מחוץ לגבולות הארץ, מצריכות רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל. ביטוח כזה מאפשר לכם להתמקד בטיול ולדעת שגם אם חלילה תזדקקו להוצאה רפואית בחו"ל, יהיה מי שיעניק לכם מענה מיידי ולא יותיר אתכם לבד במערכה.

 

ביטוח נסיעות בהתאם לסוג החופשה – ביטוח ממוקד ומותאם אישית

הכיסוי הכלול בביטוח הנסיעות, ייקבע בהתאם לסוג החופשה ועל פי פרמטרים נוספים שייקבעו על ידי החברה המבטחת. רק חברת ביטוח בעלת מוניטין יכולה להבטיח לכם שירות אמין ומקצועי. הכל נפלא כשהחופשה בחו"ל זורמת ללא בעיות בריאותיות, אך אין באפשרותנו לחזות את העתיד ולצפות מראש את המתרחש. חשוב להיערך בהתאם, בתקווה שלא להזדקק להפעלת הביטוח בשל נסיבות בריאותיות – פתאומיות או מתמשכות.

 

סיווג הביטוח בהתאם לסוג החופשה

חשוב לסווג את החופשה לפני שעורכים ביטוח רפואי לחו"ל. האם מדובר בחופשה של תרמילאים שיוצאים לטרקים ונמצאים בקבוצת סיכון? האם מדובר בנסיעה עסקית? או בכלל בחופשת בטן-גב? סל הכיסויים שיינתן לנופשים בחוץ לארץ, ישתנה מאדם לאדם, ויכלול מענה בהתאם לצרכיו האישיים של המבוטח.

 

מה כולל הביטוח?

ביטוח נסיעות לחו"ל כולל הוצאות רפואיות שעלולות לתפוס אתכם לא מוכנים, כגון צורך באשפוז ובתרופות, טיפול חירום לשיניים, תאונות דרכים, הוצאות בית חולים ופינוי באמצעות מטוס בחזרה לארץ. חלק מהביטוחים כוללים החזר כספי בגין ביטול או קיצור נסיעה ואובדן מזוודות. בכל המקרים, ניתן להרחיב את הכיסוי המוצע במידה ותזדקקו לטיפול רפואי ספציפי ובלתי צפוי בעת השהייה במדינה זרה.

 

מדוע צריך כיסוי ביטוחי נוסף מעבר לזה שמציעה קופת החולים?

התשובה פשוטה. קופת החולים גובה תשלום ביטוח רפואי, אך תשלום זה אינו תקף במדינה זרה. לכן, האחריות על הבריאות שלכם נמצאת בידיכם. זכרו זאת, ועשו את כל הדרוש לפני שאתם פורשים כנפיים וטסים אל עולם האפשרויות הבלתי נגמרות. אל תסמכו על הגורל, בטחו את עצמכם בביטוח נסיעות מותאם אישית, ובמידה ואתם נוהגים לטוס לעיתים קרובות, חפשו ביטוח שמתאים גם למצבים כאלה.

את חברת הביטוח תאתרו על פי מוניטין, אמינות, המלצות וחוות דעת של מכרים וחברים. סמכו על האינטואיציה שלכם, אך לא עליה בלבד. בחרו חברה שתעניק לכם כיסוי ביטוחי לשביעות רצונכם. חברה בעלת תודעת שירות גבוהה, ששמה את לקוחותיה במרכז ודואגת להם גם במצבים מאתגרים.

 

 

 

 

 


האם המאמר עזר לך?
0עזר מאוד
0די עזר
0לא כל כך
0כלל לא עזר
הוסף תגובה חדשה
מעוניינים לקבל הצעה ביטוח נסיעות?
צור קשר
אנא הזן את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם

אנשים חכמים משווים הצעות ביטוח

משווים וחוסכים
בביטוח הקיים

כבר משלמים על ביטוח קיים?
בדיקה קצרה בהר הביטוח תגלה לכם כמה אתם יכולים לחסוך
בעלויות הביטוח שלכם

כדי לשמור על הפרטיות שלך,
ישלח אליך קוד אימות אישי

תאריך הנפקת תעודת הזהות

תאריך הנפקת תעודת הזהות מופיע בתעודת הזהות כפי שמסומן בתמונה זו:
צילום של תעודת זהות
שימו לב!

אם מספר תעודת הזהות הוא של קטין (שעדיין לא הונפקה עבורו תעודת זהות), יש למלא ביום, בחודש ובשנה "נתון חסר". המידע המשמש לזיהוי מתעדכן מול מרשם האוכלוסין אחת לחודש. אם הונפקה עבורכם לאחרונה תעודת זהות חדשה, יכול להיות שתאריך ההנפקה טרם עודכן במערכת. במקרה כזה, הזינו את תאריך הנפקת תעודת הזהות הישנה, ואם אינכם יודעים אותו, נסו שנית במועד מאוחר יותר.