trusty logo
trusty logo

טראסטי. ככה משווים היום ביטוח

שותפים עסקיים

טראסטי גרופ בע"מ הינו אתר ראשון מסוגו המתמחה בהשוואת מחירים בביטוח באמצעות סוכנויות וסוכני הביטוח בישראל.

טראסטי מזמינה שותפים עסקיים וספקים שונים, לרבות חברות פרסום שיכולים לצמוח יחד אתנו ולהצטרף אליה לחוויית המכירה הטובה ביותר של מוצרי הביטוח ברשת האינטרנט. מטרתנו לאגד את כל אנשי המקצוע והשירות תחת קורת גג אחת ולסייע זה לזה לצמוח יחד.

טראסטי שואפת תמיד קדימה ולא נחה לרגע. בין היתר החברה משקיעה משאבים רבים בהתקשרויות עם הסוכנים והשותפים העסקיים הטובים ביותר. טראסטי משקיעה בפרסום וקידום האתר ברשתות חברתיות, בגוגל ובאפיקים נוספים. גולשי האתר יוכלו ליהנות ממגזין ביטוח המכיל מידע מקצועי ומהימן הנכתב על ידי סוכני הביטוח השותפים יחד עמנו למסע. מטרתנו למצב את האתר כייחודי ומוביל בתחום הביטוח באינטרנט.

כחלק משקיפות מלאה מול השותפים העסקיים, טראסטי מתחייבת לעמוד בחוד החנית בנושא הטכנולוגי, השיווקי, כמו גם במתן מענה מקצועי ושירותי לכל שותף עסקי. החברה תמשיך לפתח כלים טכנולוגיים וסטטיסטיים לצורך שליטה מיטבית על הנעשה בחברה, תוך מתן גישה מלאה לכל אחד משותפיה העסקיים.

אתר טראסטי מזמין שותפים עסקיים להיכנס לזירה שוקקת חיים המבטיחה שקיפות מלאה, לצד פיקוח מלא על ההתנהלות והמכירות. מאידך, האתר מעניק לסוכני ביטוח הזדמנויות עסקיות מופלאות לפרסם את הצעות הביטוח שלהם בדרך אפקטיבית, גמישה והכי חשוב – בזמן אמת כאשר הלקוח מעוניין בשירות.

אתר טראסטי אובייקטיבי לחלוטין ומאפשר לגולשים המגיעים דרך מקורות פרסום שונים ליהנות מזירה המרכזת מנעד הצעות ביטוח ממספר ספקים וסוכנים – תחת קורת גג אחת. המערכת ידידותית מאוד לשימוש ונבנתה על ידי מיטב המפתחים ומעצבי חווית משתמש, במטרה להגביר את אחוזי ההמרה.

טראסטי מציגה עסקאות ברות מימוש בלבד, על פי הקריטריונים שהוזנו על ידי הגולש באחד ממנועי החיפוש, כדוגמת ביטוח בריאות, ביטוח חיים ועוד.

על מנת לקדם את העסקה, הגולש מתקשר לסוכן הביטוח באמצעות האתר לצורך קבלת פרטים נוספים וסגירת הפוליסה. הגולש יכול לעיין בפרטי ההצעות, לבחור את סוכן הביטוח שלו לפי דירוג הגולשים והמחיר, ולהתקשר ישירות עם הסוכן באמצעות האתר לשם סגירת הפוליסה.

אין ספק שמודל המכירה טראסטי מבוסס על הצלחה מוכחת המאפשרת לסוכנים להגדיל באופן משמעותי את כמות הלקוחות!

טראסטי מחייבת את סוכני הביטוח בתגמול על קבלת העסקה, על פי הביצועים בפועל של הגולשים. כל שותף עסקי יוכל לעקוב אחר מצבו העסקי בעזרת מערכת בקרה ייחודית המאפשרת כניסה פרטנית על ידי שם וסיסמה.

התשלום מהשותפים העסקיים נקבע על פי מספר ההקלקות והפניות שנעשו דרך המערכת, כלומר הקלקה היא לחיצה על הצעת הסוכן שתוביל למוצר הביטוח או לדף האישי שלו. פניה היא שליחת פרטי הלקוח לספק לסגירת העסקה.

**התשלום משותפים יהיה בעבור הפעולה האחרונה שביצע הגולש, כלומר רכישה או צפיה בהצעה.

אנו זמינים עבורכם תמיד. ניתן לפנות אלינו בדף צור הקשר ונשוב אליכם בהקדם. צוות טראסטי

צור קשר
אנא הזן את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם

אנשים חכמים משווים הצעות ביטוח

משווים וחוסכים
בביטוח הקיים

כבר משלמים על ביטוח קיים?
בדיקה קצרה בהר הביטוח תגלה לכם כמה אתם יכולים לחסוך
בעלויות הביטוח שלכם

כדי לשמור על הפרטיות שלך,
ישלח אליך קוד אימות אישי

תאריך הנפקת תעודת הזהות

תאריך הנפקת תעודת הזהות מופיע בתעודת הזהות כפי שמסומן בתמונה זו:
צילום של תעודת זהות
שימו לב!

אם מספר תעודת הזהות הוא של קטין (שעדיין לא הונפקה עבורו תעודת זהות), יש למלא ביום, בחודש ובשנה "נתון חסר". המידע המשמש לזיהוי מתעדכן מול מרשם האוכלוסין אחת לחודש. אם הונפקה עבורכם לאחרונה תעודת זהות חדשה, יכול להיות שתאריך ההנפקה טרם עודכן במערכת. במקרה כזה, הזינו את תאריך הנפקת תעודת הזהות הישנה, ואם אינכם יודעים אותו, נסו שנית במועד מאוחר יותר.